7 každodenných použití Stress Away

stress away.png

Vďaka od prírody lahodným vôňam, ktoré vydávajú limetka, vanilka, levanduľa a ďalšie, nie je žiadnym prekvapením, že zmes esenciálnych olejov Stress AwayTM je jedným z najznámejších produktov Young Living.

Keď zacítiš tú citrusovo sladkú vôňu, nič ťa nezastaví, zhlboka sa nadýchni a relaxuj – aj v tom najrušnejšom dni.

Ako môžeš do svojho každodenného života vniesť viac prínosov zmesi Stress Away sa dočítaš v našich tipoch, ktoré túto zmes učinia ako jednu z tvojich najpoužívanejších esenciálnych olejov (u mňa to tak rozhodne bolo :D).

 

Rozpráš stres

Rozptyľuj Stress Away v difuzéri, keď sa vrátiš domov po dlhom dni. Nájdi si chvíľku pre oddych, uvoľnenie a meditáciu. Občas stačí aj 10 minút len pre seba a svet môže byť hneď krajší.

Taká chvíľka odpočinku ti môže pomôcť prepnúť myšlienky a pripomenúť, aby si investoval svoj čas a prostriedky do vecí, ktoré môžeš zmeniť, namiesto vecí, na ktoré vplyv nemáš a nemôžeš ich zmeniť.

Staraj sa o svoje fúzy

Pridaj si Stress Away do svojho oleja na fúzy a budeš voňať, akoby si sa práve vrátil z dobrodružstva v exotickej prírode. Drevitá, citrusová vôňa Stress Away oleju dodá skvelú vôňu, ktorá ti pomôže zostať sviežim. Pridaj pár kvapiek do kokosového oleja a vyčar na svojej brade lesklý a uhladený vzhľad.

Nechaj sa inšpirovať

Prenikajúca jasná vôňa limetky v zmesi Stress Away dodáva tejto zmesi povznášajúce vlastnosti. Tiež ťa môže inšpirovať zatiaľ čo niečo tvoríš, pracuješ či plánuješ. Pomôž uvoľniť väčší priestor kreativite jednoduchým rozptyľovaním Stress Away na svojom stole, v pracovni alebo v kuchyni.

Uvoľni sa ako v kúpeľoch

Pridaj Stress Away do horúcej vody vo vani alebo do príjemého kúpeľa na nohy. Je to práve to, čo ti pomôže sa skľudniť a užiť si trochu relaxácie po dlhom pracovnom dni alebo po návrate z ciest.

Miluj svoje kadere

Cédrové drevo v Stress Away dodáva tejto zmesi uzemňujúcu, teplú vôňu, ktorú si budeš chcieť brať všade so sebou. Vmasíruj Stress Away do vlasovej pokožky i do vlasov a vychutnaj si vôňu, ktorá ťa bude obklopovať po celý deň.

Vytvor si sladkú vôňu

Stress Away je jedinečná zmes, pretože ako jediná zmes od Young Living obsahuje vanilku. Esenciálny olej Vanilla je díky svojej mimoriadnej sladkosti skvelou zložkou zmesi a dodáva jej cukrovo sladkú vôňu, z čoho sa ti budú zbiehať slinky.

Skombinuj Stress Away s niekoľkými kvapkami jedného z našich jednodruhových esenciálnych olejov a nechaj sa inšpirovať svojimi vlastnými kreáciami. Tvoja intuícia ťa navedie ;).

Dopraj si na cestách únik od civilizácie

Stress Away sa dodáva nielen v tradičnej 15 ml fľaštičke, ale tiež ako pohodlný guličkový aplikátor. To znamená, že si môžeš vziať exotickú vôňu limetky, vanilky a levandule jednoducho kamkoľvek. Stačí otvoriť a použiť.

Môžeš ju mať vo svojej kabelke, kozmetickej taštičke, v aute, na stole, a keď už budeš padať pod ťarchou nekonečných úloh, nanes si zmes na zátylok a spánky. Svet sa na chvíľu zastaví a ty opäť načerpáš potrebnú silu.

 

Aký je tvoj obľúbený špôsob použitia Stress Away? Neváhaj a podeľ sa v komentároch!

Napísala: Viki Vargová

Zdroj: newsletter Grow

 

Máš otázku či potrebuješ poradiť? Ozvi sa a dozvieš sa ;)

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies