Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

Essential Rewards (ER) – Autoship, pravidelné mesačné objednávky

ER je program pravidelných mesačných objednávok určený pre členov Young Living. Výhody ER:

 • zaručené mesačné objednávky vašich obľúbených produktov,
 • nižšie ceny u exkluzívnych produktových sád,
 • získanie bodov odmien Essential Rewards pre objednanie produktov zdarma (pre podrobjšie info klik sem)
 • kvalifikácia pre získanie ďalších odmien,
 • zľavnené poštovné
 • exkluzívne darčeky - keď objednávate pravidelne po dobu 3, 6 a 9 mesiacov a ďalej, vždy dostanete po tomto období esenciálny olej zdarma

 

Vyššie uvedené výhody získate pri splnení týchto podmienok: 

 • každý mesiac si nastavíte svoju objednávku minimálne na hodnotu 50 PV (bodov)(Personal Volume – osobný objem, má ho každý produkt a používa sa na výpočet kompenzácií, odmien a čerpanie prémiových bodov),
 • ak  spĺňate podmienky na vyplatenie mesačnej provízie, na jej získanie je potrebujete mať objednávku v hodnote minimálne 100 PV.

Ako sa prihlásiť do programu?

Najjednodnuchší spôsob prihlásenia do programu je cez virtuálnu kanceláriu, tu si nastavíte šablónu pre Essential Rewards - Autoship (na paneli na ľavej strane virtuálnej kancelárie - Odmeny Essential Rewards).

Tu si tiež môžete každý mesiac zmeniť deň objednávky, vybrané produkty, adresu doručenia a pod.

 

Ako zaplatiť mesačné objednávky?

1. platobnou kartou (Master alebo Visa -  vo virtuálnej kancelárii zadáte údaje z platobnej karty a v deň nastavenej objednávky, resp. nasledujúce ráno, vám odrátajú peniaze z účtu).

2. bankový prevod (pri tomto spôsobe platby je nutné sa vopred obrátiť na oddelenie služieb zákazníkom a s nimi si to vykomunikovať. Zákaznícka podpora je po česky alebo slovensky na bezplatnom tel.č. 0800 005 216. Sú tam veľmi milí a ochotní ľudia a radi vám s čímkoľvek pomôžu :).

3. platba cez Paypal

 

Čo sú body odmien (PV) Essential Rewards?

Za každú mesačnú objednávku môžete získať body odmien (PV), ktorými sú ocenené jednotlivé produkty. Výšku vašich bodov môžete vidieť vo virtuálnej kancelárii a sú platné 12 mesiacov po ich získaní.

Body odmien sa zbierajú nasledovne:

 • 1.- 3. mesiac autoshipu získate 10% z PV hodnoty objednávky (napr. ak hodnota objednávky je 106 PV, tak získate 10,6 bodov za daný mesiac),
 • 4.-24. mesiac autoshipu máte 20% z PV hodnoty objednávky
 • od 25. mesiaca autoshipu máte až 25% z PV hodnoty objednávky

 

Čerpanie bodov odmien

Získané body môžete prvýkrát čerpať tretí mesiac od začatia autoshipu (čiže aspoň 2 po sebe idúce mesiace musíte mať aktívny autoship). Za jeden mesiac môžete maximálne čerpať 375 bodov.

Pre čerpanie bodov jednoducho zadáte objednávku cez virtuálnu kanceláriu - na ľavej strane panelu Odmeny Essential Rewards - Body odmien - Nakúpte teraz a uplatni body.

Alebo kontaktujte priamo oddelenie služieb zákazníkom (mailom na sluzbyzakaznikum@youngliving.com alebo telefonicky na 0800 005 216).

Produkty získané za body sa nezapočítavajú do osobného objemu PV ani do objemu organizácie. Vystavujú sa len ako samostatné objednávky, nie je možné ich pripojiť k inému typu objednávky. 

 

Vrátenie tovaru

Aj u Young Living máte možnosť objednávku vrátiť, ale v tom prípade sa vám odrátajú body získané za danú objednávku a ak vrátite ďalšiu objednávku v rámci autoshipu, body sa vám vynulujú. Za každú vrátenú objednávku sa účtuje poplatok za vrátený tovar vo výške 10%.

 

Zrušenie programu autoship

Pokiaľ už nechcete program Essential Rewards využívať, jednoducho napíšte mail na oddelenie služieb zákazníkom (sluzbyzakaznikum@youngliving.com) aspoň 5 dní pred zvoleným dátumom objednávky alebo im zavolajte počas pracovných dní a autoship vám jednoducho zrušia.

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 4 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies