kopaiva esencialny olej.jpg

V tomto článku si povieme trochu viac o exkluzívnom esenciálnom oleji menom Kopaiva (Cobaiba), ktorý pochádza priamo z Brazílie. Je darom priamo zo stromu. Je to jediný esenciálny olej získavaný navŕtaním stromu, podobne ako sa získava živica kaučuku a javora. Po odčerpaní sa živica kopaivy šetrne destiluje, čím sa získa čistý esenciálny olej.

mäta esenciálny olej.png

Dnes si povieme trošku o mäte - povinnej výbave na jar a leto. Dozvieš sa rôzne zaujíavé tipy a možnosti ako ju použiť.

Esenciálny olej z mäty pierornej (Peppermint) je výborný pri duševnej a fyzickej námahe. Prináša pocit elánu, vitality, regenerácie.

Seedling Baby Wipes vlhčené utierky.jpg

Vlhčené utierky sú skvelým pomocníkom, keď zrovna nemáme po ruke vodu a nie sme v pohodlí domova. A keď si môžem vybrať naozaj prírodné a bezpečné utierky, tak to je paráda :).

Seedlings Baby Wipes od Young Living sú ultra mäkké a príjemné. Ukľudňujúce zloženie zanecháva pokožku hydratovanú, vláčnu a hladkú. Popritom zaistí šetrnú a dôkladnú očistu, bez toho aby sa vysušila jemná detská pokožka.

Seedling Baby Diaper cream krém na zadok.jpg

Detský zadoček je od narodenia vystavený vlhkému prostrediu vďaka plienkam. Príjemné prostredie bez použitia nešetrných a často dráždivých chemikálií môžeš malému zadočku zaistiť pomocou Seedlings Diaper cream. Obsahuje jemné, šetrné zložky, ktoré môžu poskytnúť to najlepšie ošetrenie pod plienky.

Seedlings Baby Oil detský olej.jpg

Citlivá detská pokožka si zaslúži vždy iba to najlepšie. Jemné, šetrné zloženie Seedlings Baby Oil 75ml od Young Living bolo špeciálne vyvinuté pre najcitlivejšiu pokožku.

Zložky sú stopercentne na rastlinnej báze a prírodného pôvodu. Vznikol tak olej, ktorý hydratuje, skľudňuje a vyživuje detskú pokožku bez použitia minerálneho oleja.

baby seedlings produkty.jpg

Akoby tušili, že to budem potrebovať :). Sade Seedlings som sa mimoriadne potešila, lebo mi príde práve vhod :). Odborne vytvorené a esenciálnymi olejmi obohatené produkty pre bábätklá a najmenšie deti, ktoré sú starostlivo zriedené pre citlivú detskú pokožku.

Som rada, že sa opäť môžem spoľahnúť na kvalitu Young Living produktov, ktoré sú šetrné na rastlinnej báze, bez škodlivých ingrediencií a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá.

thieves- zlodeji zrodený z legendy.png

Jedna z najúžasnejších zmesí s nespočetnými možnosťami použitia sa zrodila z legendy o 4 zlodejoch – obchodníkoch.

V 15 storočí cez Paríž cestovala skupinka obchodníkov s korením. Nanešťastie vypukol mor a nemohli sa z mesta dostať. Minuli sa im všetky zásoby s korením a kvôli prežitiu sa rozhodli kradnúť. Okrádali obete moru. A nenakazili sa. Mali svoj tajný recept...

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies