Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

Endoflex nielen na hormonálnu rovnováhu

Endoflex zmes esencialnych olejov.png

Kráska menom Endoflex. Obľúbená zmes esenciálnych olejov terapeutickej kvality, ktorá pomáha posilňovať metabolizmus.

Vytvára hormonálnu rovnováhu a prospieva rovnako ženám i mužom.

Endoflex je jeden z najobľúbenejších esenciálnych olejov môjho muža :). Obsahuje esenciálne oleje, ktoré podporujú činnosť žliaz (najmä štítnej žľazy), taktiež krvný obeh, dýchaciu a nervovú sústavu.  Prospieva aj reprodukčným a ďalším telesným systémom. Pomáha udržiavať celkovú vitalitu organizmu.

Ďalším bonusom je aj pomoc pri udržiavaní celkovej hmotnosti :). 

Táto zmes sa výborne hodí na rozprašovanie v difuzéri (30 minút 3x denne) alebo aj na priamu inhaláciu z fľaštičky či dlane. Tiež je skvelá na priamu aplikáciu na pokožku, stačí nakvapkať 1-2 kvapky na požadované miesto. Ak máš veľmi citlivú pokožku, tak si môžeš zmes zriediť v rastlinnom oleji ako je kokosový alebo olivový. My si Endoflex najčastejšie dávame na krk a zápästie. Zmes je vhodná aj na spodnú časť chrbta, štítnu žľazu, obličky, pečeň, chodidlá a pod. Kam len potrebuješ.  

Všeobecne je bezpečný pre deti od 2 rokov. Pri deťoch je však vždy potrebná zvýšená opatrnosť a dostatočné riedenie. Detská pokožka je predsa len citlivejšia :). 

Základom zmesi Endoflex je olej zo sezamových semienok, ktorý sa ľahko vstrebáva do pokožky a je to antioxidant bohatý na vitamín E.

Ďalej sú to šalvia lekárska, ktorá posilňuje životné energetické centrá tela. Mäta klasnatá, ktorá sa užíva k zvýšeniu funkcie metabolizmu pri odbúravaní tukov. Vyvoláva v tele aktivitu podobnú aktivite hormónov, podporuje nervové a žľazové systémy. Povzbudzuje a stimuluje. Muškát ako ďalšia zložka podporuje hormonálnu rovnováhu. Stimuluje pečeň a pankreas. Myrta napomáha normalizovať hormonálnu nerovnováhu štítnej žľazy a vaječníkov. Muškátový oriešok podporuje zvýšenie energie v nadobličkách. Je silne stimulujúci a posilňujúci. Harmanček pravý pomáha chrániť pečeň.

Vôňa Endoflexu je príjemne sladká a skvele ti nahradí aj parfém.

Pokiaľ máš so zmesou Endoflex skúsenosti, podeľ sa s nami do komentárov :)

 

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 5 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies