Masážne oleje

Posuň silu masáže na úplne novú úroveň. Zmesi esenciálnych olejov v  masážnych olejoch Young Living dokážu obnoviť pocit rovnováhy mysle, tela a ducha.

cel liteMASÁŽNY OLEJ CEL-LITE MAGIC

(Kód: 303508 236ml)

Tento masážny olej na tónovanie a vyživovanie pokožky je spojením liečivých účinkov špeciálne vyberaných rastlinných olejov s vitamínom E a esenciálnych olejov. Grapefruitový esenciálny olej má pozitívny vplyv na textúru pokožky, zatiaľ čo borievkový olej okrem priaznivého účinku na pokožku pôsobí aj detoxikačne a očisťujúco.

Obsahuje esenciálne oleje: grapefruit, cédrové drevo, šalvia muškátová, cyprus, borievka.

dragon timeMASÁŽNY OLEJ DRAGON TIME

(Kód: 3034521 236ml)

Je spojením čistých rastlinných olejov s účinnými esenciálnymi olejmi, ktoré boli vyvinuté v Európe, a navodzujú pocit rovnováhy. Výsledkom je upokojujúca a stabilizujúca masážna zmes, ktorá prináša ženám pokoj a povznášajúci pocit počas náročných dní v mesiaci.

Obsahuje esenciálne oleje: levanduľa, šalvia, modrý rebríček, fenikel, ylang ylang, jazmín, šalvia muškátová.

ortho easeMASÁŽNY OLEJ ORTHO EASE

(Kód: 303308 236ml)

Upokojujúci masážny olej, ktorý ohreje unavené alebo vystresované telo.

Obsahuje esenciálne oleje: gaultéria, eukalyptus guľatoplodý, eukalyptus úzkolistý, tymián, borievka, citrónová tráva, majorán, vetiver.

ortho sportMASÁŽNY OLEJ ORTHO SPORT

(Kód: 303208 236ml)

Poskytuje upokojenie a úľavu unaveným a preťaženým svalom po cvičení a športe. Táto zmes obsahuje čisté rastlinné oleje v spojení s olejmi, ako gaultéria, mäta pieporná, tymián, oregáno, vetiver.

Obsahuje esenciálne oleje: gaultéria, eukalyptus guľatoplodý, citrónová tráva, mäta pieporná, elemi, tymián, oregano, vetiver.

relaxationMASÁŽNY OLEJ RELAXATION

(Kód: 3037521 236ml)

Tento masážny olej vám pomáha navodiť pocit uvoľnenia a obnoviť vitalitu tela, mysle a duše.

V kombinácii s vhodnými esenciálnymi olejmi môže byť masážna terapia účinnou metódou pri akejkoľvek liečbe.

Obsahuje esenciálne oleje: mandarínka tangerínka, levanduľa, mäta klasnatá, ylang ylang, koriander, begamot, muškát.

sensationMASÁŽNY OLEJ SENSATION

(Kód: 3036521 236ml)

Navrhnutý na povzbudenie romantickej nálady a vzrušenia. Nádherná vôňa tejto zmesi so silným emocionálnym účinkom je mimoriadne povznášajúca a osviežujúca. Táto zmes obsahuje špeciálnu kombináciu jazmínu, kanangy (ylang ylang) a iných doplňujúcich esenciálnych olejov.

Obsahuje esenciálne oleje: ylang ylang, koriander, jazmín, bergamot, muškát.

V 6 rastlinne olejeZDOKONALENÝ RASTLINNÝ OLEJ V-6

(Kód: 303108 236ml)

Možno ho zmiešať s esenciálnymi olejmi a tak vytvoriť vlastné zmesi, prípravky a masážne oleje. Tento komplex olejov vyživuje pokožku, má dlhú životnosť, neupcháva póry a nezanecháva škvrny na odeve.

V 6 naplnNÁPLŇ PRE KOMPLEX RASTLINNÝCH OLEJOV V-6

(Kód: 3030500 944ml)

Výhodné balenie komplexu rastlinných olejov V-6™ s objemom 944ml znamená menej odpadu a výhodu v podobe menej častého objednávania.

Máš otázku či potrebuješ poradiť? Ozvi sa :)

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies