Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

ningxiaNINGXIA REDTM

NingXia Red™ je doplnok stravy od spoločnosti Young Living špeciálne vyvinutý na posilnenie a doplnenie energetických zásob tela a mysle.

Táto patentovaná zmes obsahuje čisté esenciálne oleje, pyré zo známej čínskej kustovnice z provincie Ningxia a celé plody rôzneho ovocia bohatého na vitamíny, ako čerešne, čučoriedky a granátové jablká.

ningxiaNINGXIA RED

(Kód: 3042560 2 balenia po 750ml, Kód: 3044560 4 balenia po 750ml, Kód: 3045560 6 balenie po 750ml, Kód: 3046560 8 balenie po 750ml)

V Číne rastie viac ako 18 druhov goji (kustovnica čínska), líšia sa obsahom látok. Voda z Himalájí obsahuje všetky minerály, ktoré ľudské telo potrebuje a práve tieto goji z oblasti Ningxia ich všetky obsahujú, keďže sú zavlažované vodou z HimaIaláj.

NingXia Red kombinuje jedinečné plody kustovnice čínskej so stopercentne čistými esenciálnymi olejmi vo výživnom nápoji, ktorý prospieva celému telu.

Účinky legendárnej kustovnice čínskej Ningxia sú známe už celú radu storočí a súčasné výskumy stále odhaľujú jej nové prínosy pre zdravie.

Jej lahodnú prírodnú chuť si teraz môžeš užiť každý deň. Pomôže Ti zachovať energiu, doplniť kľúčové živiny a udržať si dlhodobé zdravie a pohodu.

Benefity nápoja Ningxia Red:

 • najvyššie hodnoty prírodne sa vyskytujúcich antioxidantov (S-ORAC). Tie chránia telo pred voľnými radikálmi,
 • jeden z najbohatších nám známych zdrojov vitamínu B, ktorý je potrebný k látkovej výmene karbohydrátov, funkcii štítnej žľazy a produkciu energie ,
 • má vysoké hodnoty prírodne sa vyskytujúceho vitamínu C,
 • obsahuje veľa kalcia, chrómu, magnézia, draslíka, medi, mangánu a zinku – všetko sú to dôležité minerály pre telo, ktoré udržiavajú v rovnováhe elektrolyty, ktoré pomáhajú svalom, kĺbom a imunite,
 • bohatý na aminokyseliny ako L- arginine, L-glutamine, L-leucine,
 • asistuje pri očiste buniek a orgánov vrátane obličiek a pečene,
 • nová verzia Ningxia Red je dostala certifikát Halal a Kosher. Je to prirodzený zdroj energie neobsahujúci umelý cukor, kofeín alebo iné umelé stimulanty,
 • obsahuje 15 kalórii v 30 ml nápoja, 0 gramov tuku, 3 gramy karbohydrátov.

Čo obsahuje nápoj Ningxia Red?

 • pyré z organicky pestovanej kustovnice Ningxia (Lyceum Barbarum),
 • šťavy z čučoriedok, sliviek, čerešní, granátového jablka, arónie,
 • extrakt z organicky pestovanej stévie,
 • esenciálne oleje z citrusov: citrón, pomaranč, Mandarínka Tangerínka, Yuzu,
 • obsahuje aj vodu, kyselinu vínnu, prírodné čučoriedkové ochucovadlo, kyselinu jablčnú, výťažok zo semienok hrozna Mega Natural Gold, čistý výťažok z vanilky, pektín (pre úpravu konzistencie), benzoan sodný alebo sorban draselný (konzervanty).

Tipy na podávanie:

 • najlepšie chutí vychladené,
 • pre dodatočné zvýšenie chuti, pridaj jednu alebo dve kvapky svojho obľúbeného esenciálneho oleja Young Living,
 • pre zvýšenie účinkov kombinujte s 1 tubou NingXia NITRO.
nitroNINGXIA NITRO

(Kód: 306408 14 x 20ml tuby)

NingXia NITRO je čisto prírodný doplnok na každodenné posilnenie Tvojej energie a duševnej bdelosti. NingXia NITRO je jednoduchý a pohodlný spôsob na zvýšenie koncentrácie a fyzickej výkonnosti.

ningxia male baleniaNINGXIA RED JEDNORAZOVÉ BALENIA

(Kód: 3525560 30 kusov, Kód: 3526560 60 kusov, Kód: 3523560 90 kusov)

Atraktívne 60ml balenia sú ideálne pre začatie s týmto chutným nápojom. Malé pevné balenie dobre ochráni tento výživný obsah z kustovnice. Môžeš ho pohodlne nosiť v taške alebo dať ako vzorku na ochutnanie priateľom, rodine alebo zákazníkom.

ningxia combo packNINGXIA RED KOMBINOVANÉ BALENIE

(Kód: 4710560 2 x 750ml, 30 jednorazových balení)

Toto kombinované balenie je ideálne pre milovníkov nápoja NingXia Red. Obsahuje dve fľaše NingXia Red a 30 kusov jednorazových dávok. Takto si môžeš tento chutný výživný nápoj vychutnať kdekoľvek.

wolfberriesNINGXIA WOLFBERRIES (SUŠENÉ)

(Kód: 636008 453g)

Môžu sa jesť ako pochúťka, pridať do kokteilu, jogurtu či cereálií. Mnoho Tvojich obľúbených jedál dochutia a dodajú zdravie posilňujúce zložky.

Zaujala Ťa NingXia? Napíš nám alebo zavolaj :)

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 5 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies