Kto sme

K esenciálnym olejčekom Young Living som sa dostala asi pred 2 rokmi, keď mi ich počas terapie predstavila Lívia. Dovtedy som s nimi nemala žiadnu skúsenosť a bola som aj rada, keďže dnes viem, čo za falzifikáty sa predávajú. U Lívie som si navoňala hádam aj viac 30 olejov. Bola to poriadna šupa s toľkými vôňami :)

Keďže sa mi to zapáčilo, zaregistrovala som sa a objednala som štartovaciu sadu, ktorá ma vyšla najvýhodnejšie. Po pár dňoch mi prišiel balíček, všetko som nedočkavo rozbalila, každý olejček navoňala a pekne odložila do skrine. Však bolo to na dobrom mieste.

Určite poznáš aj Ty také stavy, keď si niečo kúpiš a nakoniec to skončí nepoužité v skrini. Tak tam ten difuzér s olejčekmi stál opustený a čakal, kedy dozrejem a začnem ho aj používať :) Je zrejme šialené očakávať nejaké výsledky bez patričnej akcie. Že jo.  Tak keď už mi Lívia snáď miliontýkrát prízvukova, aby som ich začala aj používať, tak som sa na to dala. Už mi to bolo fakt trápne, stále hovoriť, že som s nimi ešte nič nerobila.

Difuzér (vtedy ešte starší typ) som vybrala a začala používať. Ale sa mi nejak nezdalo, že sa z neho tak málo parí. Moja múdra hlavička dávala po každýkrát opačne tú hlavicu na difuzéri (však načo by som sa ja pozerala na návod, to je predsa pre tých, čo nevedia, či?). No a to Ti bolo prekvapenia, keď som raz u Lívie zistila, že tú hlavicu som po celý čas dávala opačne (asi mesiac som to tak robila). Nemalo to žiadnu logiku, že som to tak dala, ale budiš, stalo sa :)

Postupne som začala používať každý jeden olejček zo základnej sady, od mäty, citrónu cez levanduľu, joy (radosť), valor (odvaha) atď. Používala som ich denne. Na rôzne spôsoby - masáže tela, na boľavé miesta, do vody na pitie, do sušičky na prevoňanie prádla, na ukľudnenie, povzbudenie, relaxáciu... Proste nespočetné množstvo využití. Fantázii sa medze nekladú.

Dávala som ich aj Nelinke, najmä levanduľkou som jej natierala a masírovala chodidlá a jej sa to veľmi páčilo. Občas ju pochytí taká chvíľa a chce si sama navoniavať olejčeky. Najviac sa jej páči pomaranč.

Mužovi som darovala esenciálny olejček En-R-Gee (energia), aby to v práci ľahšie zvládal a poctivo si ho každé ráno natieral. Po vôni ho poznali už široko ďaleko :) Aj on si veľmi obľúbil tieto esencie a spoločne si zvykneme robiť aj "terapiu olejčekmi"

V súčasnosti mám zbierku vyše 80 esenciálnych olejčekov a iných produktov Young Living. Používam ich denne (samozrejme nie všetky :D). Neviem si už predstaviť, že by som ich nemala. Milujem tie malé fľaštičky a ďakujem, že sú so mnou. Pri každom novom olejčeku, ktorý si objednám zažívam radosť ako malé dieťa, ktoré dostane novú hračku :) Je to zábava a radosť.

Ak sa chceš baviť a zažívať radosť aj Ty, stačí sa ozvať :) Rada Ti pomôžem. Keď si z okolia, kľudne sa môžeme aj stretnúť a môžeš si navoňať z olejčekov. Uvidíš, čo Ti to dá :) Je to na Tebe.

 

Ing. Viktória VargováViki Vargová

mamina 5-ročnej dcéry Nelinky, www.winwinlife.sk

Pomáham svojim klientom zlepšiť kvalitu ich života. Pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Pre každého z nich nájsť presný návod na uzdravenie a udržanie svojho zdravia prírodnou cestou. Ukázať im ako môžu zvýšiť v ich živote pocit zdravia, šťastia, pohody a vitality v takej miere, ako si to dovolia.

Využívam k tomu rôzne techniky, terapie, produkty a doplnky stravy, ktoré intuitívne vyberám priamo pre konkrétneho klienta.

Z obrovského množstva produktov si od začiatku vyberám na základe určitých kritérií. Tieto kritériá som dlho nevedela vysvetliť svojim klientom. Jediná informácia bola, že majú vysoké vibrácie alebo ich umožňujú dosiahnuť.

Až vďaka Dr. Davidovi R. Hawkinsovi a jeho Mape vedomia sa toto mení. Moji klienti majú možnosť na konkrétnej stupnici a priradených úrovniach pochopiť, prečo niektoré techniky, produkty pomôžu dosiahnuť skutočné uzdravenie a pohodový život a iné to nedokážu umožniť. (Len dočasne a často len zmiernia symptómy)

Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Niekedy intuícia napovedá, človek vníma niečo, ale nedokáže to úplne rozpoznať a zabrániť nepríjemnej situácii. Vtedy to nechápeme.

S odstupom času to často dokážeme pochopiť. Vidíme súvislosti. Niekedy jednoducho potrebujeme prežiť nepríjemnú situáciu, aby sa náš život mohol zmeniť.

V niektorých prípadoch sú to naozaj náročné a dlhšie trvajúce situácie. Ja som takú zažila na začiatku tejto svojej cesty. Prečítajte si príbeh Cesta k môjmu poslaniu.

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč, lektor, www.studiolivia.sk

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies