Rozprašovače - difuzéry

Difuzéry spoločnosťi Young Living sú ideálne na účinné rozprašovanie blahodarnej arómy esenciálnych olejov do vzduchu bez poškodenia ich dôležitých zložiek.

dewdrop difuzerDIFUZÉR DEWDROP

Funguje ako zvlhčovač, atomizér a osviežovač vzduchu v jednom, jednoducho používateľnom výrobku. Ponúka štyri hodiny nepretržitej difúzie, funkciu automatického vypnutia a svetlo vytvárajúce príjemnú atmosféru.

Tento špeciálne navrhnutý výrobok dokáže premeniť akýkoľvek priestor na relaxačné prostredie.

Obsahuje esenciálne oleje: Levanduľa 5 ml a zmes Citrus Fresh 5 ml.

 

difuzer ariaULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ARIA

(Kód: 4524502)

Ultrazvukový difuzér Aria spoločnosti Young Living ponúka jedinečný a štýlový spôsob na využitie účinkov esenciálnych olejov v domácnosti alebo na pracovisku.

Tento systém je spojením najmodernejšej technológie difuzéra so širokou škálou užitočných funkcií. Pomocou dodaného diaľkového ovládača si môžete vybrať z viacerých upokojujúcich zabudovaných zvukov alebo zapnúť viacfarebné LED svetlá.

Systém je vybavený zabudovanými reproduktormi, vďaka čomu môžete k nemu pripojiť vlastné hudobné zariadenie a vychutnávať si hudbu podľa svojho výberu.

Obsahuje esenciálne oleje: Citrón 5 ml a Mäta pieporná 5 ml.

aroma lux difuzerATOMIZAČNÝ DIFUZÉR AROMALUX

(Kód: 4695502)

Toto spojenie atomizéra, čističa vzduchu, a difuzéra predstavuje najúčinnejší spôsob na vytvorenie blahodarného prostredia s esenciálnymi olejmi.

Difuzér AromaLux, navrhnutý D. Garym Youngom a dostupný exkluzívne v sieti Young Living, využíva patentované konštrukčné princípy, technológiu a funkcie, ktoré zjednodušujú a zdokonaľujú aromatický účinok. Má fukcie ako nastaviteľné množstvo pary, možnosť nastavenia zapnutia/vypnutia prístroja, ovládanie premenlivých LED svetiel a časovač hlavného vypínača.

Obsahuje esenciálne oleje: Thieves 15 ml.

usb difuzerUSB DIFUZÉR

Túžiš po príjemnej vôni kdekoľvek si? Či už si v aute, kancelárii alebo inde na cestách, tohto malého pomocníka si jednoducho pripojíš pomocou USB portu. USB difuzér je mobilný, tichý a má možnosť nastavenia intervalu rozptylu esenciálneho oleja každých 10, 30 alebo 60 sekúnd. Stačí si len vybrať.

difuzer nicolasDIFUZÉR NICOLAS

(Kód: 504206, Kód: 502706 Papierové filtre 5ks)

Tento estetický difuzér nepotrebuje na rozprašovanie vašich obľúbených esenciálnych olejov pripojenie k elektrine. Rozprašovač Nicolas, ktorý využíva prirodzené odparovanie v podmienkach izbovej teploty, je cenovo výhodný, nerozbitný a ekologický. Je vyrobený zo 100% recyklovateľných materiálov a ľahko sa prepravuje.


Máš otázku či potrebuješ poradiť? Ozvi sa :)

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies