Seed to Seal® - Od semienka po uzáver

levandulove pole

Vďaka procesu „ Od semienka po uzáver“  máš istotu, že esenciálne oleje Young Living skutočne obsahujú prírodnú životodarnú energiu.

Táto životodarná energia je stále prítomná od okamihu výberu semienka a jeho zasadenia do pôdy, po týždne starostlivosti pri pestovaní, cez destiláciu esenciálnych olejov, testovanie čistoty olejov na molekulárnej úrovni, miešanie a stáčanie, až po balenie a rozosielanie.

1. Seed – Semienko

semienko sead

Najčistejšia sila prírody má svoj zdroj v malom semienku. Zem ponúka tisíce rôznych druhov semienok a každé má jedinečné poslanie. 

Z mnohých semienok vyrastú aromatické rastliny, kľúčové zdroje pre terapeutické esenciálne oleje.                                       

Tajomstvo procesu „Od semienka po uzáver“  spočívá najprv vo výbere najkvalitnejších semienok, ktoré zasadíme do zeme. Toto je základ, na ktorých sú postavené čisté oleje a ich integrita. Ak nepoznáš svoje semienka, tak potom nepoznáš ani svoj olej. 

Pre zistenie, z ktorých semienok je možné získať ten najlepší esenciálny olej, odborníci z Young Livingu overujú každú odrodu. Preto si môžeš byť istí, že každý olej Young Living, obsahuje najčistejšiu energiu, ktorú príroda ponúka.

 

2. Cultivate - Pestovanie

Znalosti spoločnosti Young Living o príprave pôdy, rovnováhe slnka a vody, pestovaniezodpovednej ochrane proti burinám a škodcom a spôsobe zberu voľne rastúcich rastlín zaručujú splnenie prísnych noriem jednak na ich vlastných farmách a jednak na nimi starostlivo monitorovaných partnerských farmách. Pokračujú vo výskume a v odhodlaní pestovať aromatické rastliny najvyššej kvality.

 

3. Distill - Destilácia

Kombinácia starobylých a moderných techník procesu destilácie pomocou pary destilácia distillpod nízkym tlakom je zárukou, že rastlinné zložky s blahodarným účinkom ostávajú v každej šarži neporušené. Tento proces je ukončený v pravý čas, aby všetky blahodarné zložky boli prítomné na zaistenie maximálnej kvality oleja.

Navyše, na vybrané druhy olejov používajú proces hydrodestilácie živice stromov a na väčšinu citrusových esenciálnych olejov proces lisovania za studena.

 

4. Test - Testovanie

Esenciálne oleje ponúkajú cestu ku kľudu a pohode. Ale zdroj tejto pohody je ukrytý v čistote, ktorou sú tieto dary obdarené. Len pomocou starostlivého testovania môže Young Living ponúknuť oleje v tej najprirodzenejšej podobe.

V kontrolných laboratóriách Young Living (ako aj laboratóriách tretích strán) testujú a overujú, či každá vyrobená dávka esenciálnych olejov splňuje vysoké štandardy kvality.

Testovanie je rozhodujúca časť procesu „Od semienka po uzáver“ . Young Living podnikol dlhú cestu  k zaisteniu a dodržovaniu štandardov kvality, ktoré si nastavili. Investovali významné čiastky a čas do vývoja rozsiahlej databázy olejov, ktorú využívajú pre stanovenie svojich štandardov a špecifikácií, ktoré sú následne využívané k overeniu, že prírodná žijúca energia je prítomná v každom balení esenciálneho oleja, ktorý dostanú.

 

5. Seal - Uzavretie
esenciálne oleje

Obal Young Living je viac ako len značka, je to pečať pravosti. Balenie esenciálnych olejov u Young Living predstavuje proces od miešania, plnenia fľašiek, až po distribúciu, v čistom dobre zorganizovanom prostredí. Len vďaka tomu sú schopní dodať každý produkt v sile a čistote, ktorými je Young Living známy.

 

Proces Seed to Seal® je zárukou kvality Young Living :)

 

Máš otázku či potrebuješ poradiť? Ozvi sa :)

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies