Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

Seedlings Baby Oil - Destký olej s esenciálnymi olejmi

Seedlings Baby Oil detský olej.jpg

Citlivá detská pokožka si zaslúži vždy iba to najlepšie. Jemné, šetrné zloženie Seedlings Baby Oil 75ml od Young Living bolo špeciálne vyvinuté pre najcitlivejšiu pokožku.

Zložky sú stopercentne na rastlinnej báze a prírodného pôvodu. Vznikol tak olej, ktorý hydratuje, skľudňuje a vyživuje detskú pokožku bez použitia minerálneho oleja.

Tento šetrný detský olej sa ľahko vstrebáva a zanecháva detskú pokožku vláčnu, príjemnú na pomaznanie sa, s nevtieravou príjemnou vôňou.

Seedlings Baby Oil obsahuje aj stopercentne čisté esenciálne oleje zmesi Calm z levandule, koriandra, bergamotu, Ylang Ylangu a muškátu, ponúka ukľudňujúcu vôňu, ktorá navodzuje uvoľňujúce prostredie. Ideálny najmä pred spaním alebo kedykoľvek je to potrebné.

Seedlings Baby Oil sa riedi na koncentráciu, ktorá je pre tvoje dieťatko vyhovujúca a je vhodný aj pre vegánov. 

 

Prínosy a vlastnosti

  • jemné, šetrné zloženie vyvinuté špeciálne pre citlivú detskú pokožku,
  • má ukľudňujúcu vôňu,
  • nemastné zloženie sa ľahko vstrebáva do pokožky,
  • zvlhčuje, skľudňuje a vyživuje pokožku,
  • vyrobený na stopercentne rastlinnej báze, zo zložiek prírodného pôvodu,
  • obsahuje stopercentne čisté esenciálne oleje zriedené na vhodnú koncentráciu pre citlivú detskú pokožku,
  • dermatologicky testované, hypoalergénne zloženie,
  • vhodné pre vegánov,
  • neobsahuje alkohol, parabény, ftaláty, ropné produkty, produkty živočíšneho pôvodu, syntetické konzervanty, syntetické vonné prísady ani umelé farbivá

Spôsob použitia

Malé množstvo nanesieš do dlaní, spojením a pošúchaním dlaní olejček zohreješ a potom jemne vmasíruješ do pokožky svojho dieťatka :)

Zloženie

Kaprinové/kaprylové triglyceridy, olej z jadier Prunus armeniaca (marhuľa), olej zo semien Carthamus tinctorius (požlt farbiarsky), olej zo semien Opuntia ficus-indica (opuncia figová), zmes tokoferolov, olej z Lavandula angustifolia (levanduľa), olej zo semien Coriandrum sativum (koriander), olej zo šupiek Citrus aurantium bergamia (bergamot, neobsahuje furokumarín), olej z kvetov Cananga odorata (ylang ylang), olej z kvetov Pelargonium graveolens (muškát). Obsahuje kukuričné a sójové zložky.

Tak toto je jeden z produktov, ktorý doma určite chcem mať a už sa teším na príjemné masáže so svojím dieťatkom :). Niet nad skvelý pocit, že dám svojmu dieťaťu na pokožku to najlepšie. Možnosti ako objednať nájdeš tu>>> alebo ma kontaktuj cez kontaktný formulár či mail ;). 

A čo ty? Pridáš sa tiež?

Zdroj: YL materiály

Autor: Viki Vargová

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 5 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies