Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

Seedlings Diaper Cream - Krém na detský zadoček

Seedling Baby Diaper cream krém na zadok.jpg

Detský zadoček je od narodenia vystavený vlhkému prostrediu vďaka plienkam. Príjemné prostredie bez použitia nešetrných a často dráždivých chemikálií môžeš malému zadočku zaistiť pomocou Seedlings Diaper cream. Obsahuje jemné, šetrné zložky, ktoré môžu poskytnúť to najlepšie ošetrenie pod plienky.

Je vyrobený stopercentne zo zložiek prírodného pôvodu, vrátane 100% čistých esenciálnych olejov. Tento hustý krém s vôňou levandule pri dotyku ukľudní, chráni jemnú detskú pokožku a pôsobí ako ochranná bariéra proti vlhkosti.

Odporúča sa používať pred spaním alebo kedykoľvek, keď je nevyhnutné ponechať dieťatko dlhšie v plienkach. Mimoriadne šetrné, jemné zloženie, vyvinuté špeciálne pre chúlostivú pokožku dieťaťa, vstrebáva vlhkosť a pomáha udržiavať správne zvlhčenie kože.

 

Prínosy a vlastnosti

 • ukľudňuje pri dotyku,
 • obmedzuje začervenanie,
 • vstrebáva vlhkosť a pomáha udržiavať správne zvlhčenie kože,
 • chráni pokožku a pôsobí ako ochranná bariéra pred dráždivými vplyvmi,
 • vtiera sa hladko a šetrne,
 • mimoriadne šetrné, jemné zloženie vyvinuté špeciálne pre citlivú detskú pokožku,
 • je vyrobený stopercentne zo zložiek prírodného pôvodu, vrátane 100% čistých esenciálnych olejov,
 • vyrobený z non-nano oxidu zinočnatého,
 • dermatologicky testovaný, hypoalergénne zloženie,
 • vhodné pre vegetariánov,
 • neobsahuje lanolín, parabény, ftaláty, ropné produkty, produkty živočíšneho pôvodu, syntetické konzervanty, syntetické vonné prísady ani umelé farbivá.

Zloženie

oxid zinočnatý (non-nano), kokosový olej, včelí vosk, ricinový olej, maslo zo semien manga (Mangifera indica), slnečnicový olej, kakaové maslo, koreň maranty trstinovej (Maranta arundinacea), avokádový olej, maslo zo semien Astrocaryum murumuru, glyceryl rosinate, kaolín, levanduľový olej, tokoferol, olej tamanu, olej zo semienok hrozna (Vitis vinifera), olej zo semien rakytníku rešetliakového (Hippophae rhamnoides), glyceryl oleate, nezmydlovateľné látky z olivového oleja (Olea europaea), olej z ihličia smreku čierneho (picea mariana), olej z kvetov slamihy (Helichrysum italicum), kvet nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis), harmanček, extrakt z kvetu levandule (Lavandula angustifolia), list skorocelu väčšieho (plantago major), list hviezdice prostrednej (Stelaria media)

Jedna z nepostrádateľných vecí pri malom bábätku :). Niet nad skvelý pocit, že dám svojmu dieťaťu na pokožku to najlepšie. Možnosti ako objednať nájdeš tu>>> alebo ma kontaktuj cez kontaktný formulár či mail ;). 

Zdroj: YL materiály

Autor: Viki Vargová

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 5 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies