Esencie, ktoré pomôžu lepšie vidieť

Vítame Seedlings, produkty s esenciálnymi olejmi, špeciálne vyvinuté pre bábätká a najmenšie deti

baby seedlings produkty.jpg

Akoby tušili, že to budem potrebovať :). Sade Seedlings som sa mimoriadne potešila, lebo mi príde práve vhod :). Odborne vytvorené a esenciálnymi olejmi obohatené produkty pre bábätklá a najmenšie deti, ktoré sú starostlivo zriedené pre citlivú detskú pokožku.

Som rada, že sa opäť môžem spoľahnúť na kvalitu Young Living produktov, ktoré sú šetrné na rastlinnej báze, bez škodlivých ingrediencií a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá.

V sade Seedlings nájdeš Seedlings Baby Lotion (telové mlieko), Seedlings Baby oil (telový olej), Seedlings Diaper cream (krém na zadoček), Seedlings Baby Wipes (vlhčené obrúsky) a Seedlings Baby Wash & Shampoo (na telo a vlásky).

Seedling Baby Lotion telové mlieko.jpg

Seedlings Baby Lotion 113g

Toto telové mlieko má jemné zloženie na rastlinnej báze, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a má ľahkú vôňu pokokojujúcej zmesi esenciálnych olejov Calm. Ideálne po kúpeli alebo pred spaním.

Seedlings Baby Oil detský olej.jpg

Seedlings Baby Oil 75ml

Špeciálne vyvinutý pre najmenšie deti. Ich citlivej pokožke dodáva vlhkosť a výživu vďaka zložkám na rastlinnej báze a esenciálnym olejom. Používaj kedykoľvek počas dňa alebo ako súčasť večerného rituálu na podporu kľudného spánku.

Seedling Baby Diaper cream krém na zadok.jpg

Seedlings Diaper Cream 57g

Krémik najmä na citlivý detský zadoček. Je vyrobený stopercentne zo zložiek rastlinného pôvodu, vrátane čistých esenciálnych olejov, rastlín a oxidu zinočnatého v inej forme, ako je nanoforma (ktorá sa v incých prípravkoch pre deti bežne používa). Krém je hustý, prevoňaný upokojujúcou levanduľou.

Je možné ho použiť pred spaním alebo kedykoľvek v situáciách, keď má dieťa plienky dlhšiu dobu. Mimoriadne šetrné, jemné zloženie, vyvinuté špeciálne pre chúlostivú pokožku dieťaťa, vstrebáva vlhkosť a pomáha udržiavať správne zvlhčenie kože.

Seedling Baby Wipes vlhčené utierky.jpg

Seedlings Baby Wipes 72ks

Detské obrúsky s jemným zložením s obsahom čistých esenciálnych olejov pre šetrné umytie a upokojujúcu vôňu. Sú vyrobené z pevného, však mäkkého materiálu, dôkladne čiastia a súčasne zanechávajú pokožku osvieženú a vláčnu (Tip: skvele sa hodia aj pre ženy na šetrné odstránenie makeupu :)).

Seedlings Wash and Shampoo na telo a vlásky.jpg

Seedlings Baby Wash & Shampoo 236ml - čoskoro tiež v ponuke

jemné šetrné zloženie, nedráždivé pre oči. Je stopercentne na rastlinnej báze a pokožky i vlasy sú po umytí čisté a hebké. Zloženie prírodného pôvodu je ľahko prevoňané zmesou Calm obsahujúcu levanduľu, koriander, bergamot, Ylang Ylang a muškát, bez sulfátov a vhodné pre vegánov. Ideálne pre každý deň.

Viac info o každom postupne pridám do článku :). Možnosti ako objednať nájdeš tu>>> alebo ma kontaktuj cez kontaktný formulár či mail ;). 

Zdroj: YL materiály

Autor: Viki Vargová

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Moja láska k esenciám začala pred vyše 5 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová Váš poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies