Zmesi esenciálnych olejov

Zaži skutočnú silu prírody ukrytú v každej kvapke esenciálneho oleja. Každá vôňa je jedinečná a nezameniteľná. Skúmaj, navoniavaj, nechaj sa unášať a dovoľ esenciám zaniesť Ťa tam, kde práve potrebuješ. Nemusíš ani vedieť, kde to je :).

zmesi na hranie.png

 

Je to hra a pravidlá si určuješ sám

S vôňami v podobe esenciálnych olejov sa dá krásne vyhrať.  Je však potrebné ich pravidelne používať (pokiaľ sa dlhodobejšie nedokážeš vysporiadať s nejakou situáciou alebo stavom).

Môžeš začať jednou fľaštičkou alebo hneď niekoľkými. Je to vždy na tebe, čo ti najviac vyhovuje a čo si pre seba dovolíš :).

Zoznam zmesí esenciálnych olejčekov

Kliknutím na názvy jednotlivých zmesí sa o nich môžete dozvedieť viac.

Pri vybraných olejoch nájdeš aj odkaz, kde sa dajú priamo objednať. Pokiaľ odkaz nie je, stačí nám napísať alebo zavolať a dohodneme sa na ďalšom postupe ;).

abundance esenciálny olej hojnosťABUNDANCE (HOJNOSŤ) 15 ml

Zmes Abundance™ (hojnosť) bola vyvinutá na zvýšenie frekvencie harmonizujúceho magnetického poľa okolo nás.

Táto vyššia frekvencia vytvára „zákon príťažlivosti", ktorý ovplyvňuje veci, ktoré si k sebe priťahujeme. Abundance™ nám otvára svet netušených možností.

Obsahuje esenciálne oleje: pomaranč, klinček, škoricová kôra, kadidlo, zázvor, smrek, pačuli, myrha.

 

acceptanceACCEPTANCE

(Kód: 330308 5 ml)

Zmes Acceptance™ (prijatie) svojimi špeciálne zmiešanými olejmi stimuluje myseľ a podporuje pocity prijímania seba a ostatných bez ohľadu na vnímané prekážky. Môže tiež pomôcť prekonať váhavosť a odmietanie.

Obsahuje esenciálne oleje: kadidlo, havajské santalové drevo, muškát, harmanček modrý, neroli, koriander, bergamot, ylang ylang.

aromaeaseAROMAEASE

(Kód: 474908 5 ml)

Nová zmes esenciálnych olejov AromaEase od Young Living využíva účinné zložky nachádzajúce sa v esenciálnych olejoch zo zázvoru, kardamonu, mäty piepornej, fenyklu a mäty klasnatej, a napomáhá tak uvoľniť príležitostné napätie.

Zmes AromaEase bola pripravená špeciálne pre stavy emočného vypätia, ktoré môžu postihnúť i žalúdok a tráviacu sústavu. Mätová povzbudzujúca vôňa Vám môže pomôcť, pokiaľ trpíte nevoľnosťami pri cestování.

Táto súčinne pôsobiaca zmes mäty piepornej, zázvoru, kardamonu a fenyklu otvára a uvoľňuje energetické bloky a pri aplikácii na brucho navodí pocit harmonickej rovnováhy. Môžete ju nechať rozptyľovaťvdychovať priamo z fľaštičky alebo naniesť lokálne na body Vita Flex na solar plexu a na brušné energetické centrá – zmes Vám pomôže podporiť zdravý tok energie a posilniť vitalitu.

AromaEase™ sa vyznačuje chladivou mätovou vôňou a pri aromatickom použití svojím zložením účinných esenciálnych olejov podporuje pocity pokoja.

Obsahuje esenciálne oleje: mäta pieporná, mäta klasnatá, zázvor, kardamón, fenikel.

aromalifeAROMA LIFE

(Kód: 330608 15 ml)

Táto zmes pôsobí utišujúco na kardiovaskulárnu sústavu a lymfatický systém. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré pôsobia na telo relaxačne.

Zmes Aroma Life™ plná života doplní Vašu energiu a posilní životnú silu. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii so srdečnou energiou pri aplikácii na hrudník a chrbát.

Obsahuje esenciálne oleje: cyprus, slamiha, ylang ylang, majorán.

aroma siezAROMA SIEZ

(Kód: 330908 15 ml)

Táto zmes je určená na masáž unavených svalov a tela po cvičení. Takisto pôsobí upokojujúco na napätie hlavy, krku a unavené nohy.

Obsahuje esenciálne oleje: bazalka, levanduľa, cyprus, majorán, mäta pieporná.

awakenAWAKEN

(Kód: 331208 15 ml)

Zmes Awaken™ (prebudený) je kombináciou niekoľkých zmesí esenciálnych olejov a pomáha dospieť k prebudeniu a nájdeniu seba samého.

Pravdivé porozumenie samému seba je prvým krokom k úspešným a žiaducim zmenám. Táto zmes Vám môže tiež pomôcť naplno využiť vlastný potenciál.

Obsahuje esenciálne oleje: Joy, Present Time, Harmony, Forgiveness, Dream Catcher.

believeBELIEVE

(Kód: 466108 15 ml)

Zmes Believe™ (veriť) vznikla zo smreka pichľavého z Idaha a kanangy voňavej (ylang ylang) pochádzajúcej z farmy Young Living v Ekvádore. Zmes má prijemnú vôňu, pôsobí uzemňujúco aj povzbudzujúco.

Obsahuje esenciálne oleje: smrek pichľavý z Idaha, jedľa balzamová z Idaha, kadidlo, koriander, bergamot, ylang ylang, muškát.

brain powerBRAIN POWER

(Kód: 331308 5 ml)

Zmes Brain Power™ (sila mozgu) obsahuje esenciálne oleje bohaté na seskviterpény, prírodné okysličujúce zložky, čím povzbudzuje činnosť mozgu. Môžete ju použiť na prečistenie myšlienok a podporu koncentrácie.

Obsahuje esenciálne oleje:  havajské santalové drevo, medovka, slamiha, cédrové drevo, modrý cyprus, kadidlo, levanduľa.

build your dreamBUILD YOUR DREAM

(Kód: 483408 5 ml)

Do tejto zmesi Build Your Dream™ (zrealizuj svoj sen) vybral D. Gary Young esenciálne oleje späté s históriou spoločnosti. Pri aromatickom použití posilňuje a vyjasňuje budúcnosť vašich snov.

Obsahuje esenciálne oleje:  levanduľa, kadidlovník pravý, medovka, cyprus modrý, Hong Kuai, smrek pichľavý z Idaha, ylang ylang, Dream Catcher, Believe, Blue Lotus.

christmasCHRISTMAS SPIRIT

(Kód: 3315 15 ml)

Zmes Christmas Spirit™ (duch Vianoc) je sladkým, korenistým spojením esenciálnych olejov z pomaranča, škorice a smreka, ktoré prinášajú pocity šťastia, radosti a bezpečia spojených s týmto sviatočným obdobím.

Obsahuje esenciálne oleje:  pomaranč, škoricová kôra, smrek.

citrus fresh esencialny olej young livingCITRUS FRESH 15 ml

Citrus Fresh™ milujú deti i dospelí pre jeho relaxačný a upokojujúci účinok. Je to vynikajúca zmes, ktorá svojou sviežou vôňou rozvonia Tvoj domov i pracovné prostredie

Svojím bohatým obsahom antioxidantu d-limonénu prináša pocity pohody, kreativity a radosti. 

Obsahuje esenciálne oleje:  pomaranč, grapefruit, mandarínka, mandarínka tangerínka, citrón, mäta klasnatá.

Upozornenie: Citrusové oleje nenanášaj na pokožku, ktorá bude do 48 hodín vystavená priamemu slnečnému alebo ultrafialovému svetlu.

 

clarityCLARITY

(Kód: 332108 15 ml)

Zmes Clarity™ (jasnosť) podporuje čistú myseľ a bdelosť. Obsahuje stimulujúce oleje z mäty piepornej, rozmarínu a ďalších, ktoré sa mnoho rokov používajú na zlepšenie psychickej aktivity. 

Výskum Dr. Williama N. Dembera z University of Cincinnati preukázal, že inhalácia mätového oleja zvýšila duševnú schopnosť študentov o 28%. Zmes Clarity je tiež vhodná, keď potrebujete obnoviť duševnú pozornosť alebo bdelosť pri pocitoch únavy a ospalosti.

Obsahuje esenciálne oleje:  bazalka, ruman rímsky, kardamóm, muškát, bergamot, rozmarín, citrón, ylang ylang, mäta pieporná, jazmín, zázvorová tráva, koriander.

cool azulCOOL AZUL

(Kód: 539908 5ml)

Táto patentovaná zmes esenciálnych olejov, vytvorená D. Garym Youngom, má jemnú arómu oleja Dorado Azul a hrejivú vôňu oleja Plectranthus. Spolupôsobením ďalších olejov v tejto zmesi vzniká chladivý pocit v mieste nanesenia.

Túto zmes je ideálne používať pred, počas a po fyzickej aktivite. Bez ohľadu na Vašu úroveň cvičenia je Cool Azul vhodný pre každého vrátane fyzioterapeutov, športových terapeutov, masérov a ľudí im podobných.

Obsahuje esenciálne oleje: mäta, gauléria, šalvia, balzamová kopaiva, Plectranthus oregano, arnica, niaouli, levanduľa, matrikária, cyprus modrý, elami, caraway, Dorado azul, vetiver.

common senseCOMMON SENSE

(Kód: 309108 5 ml)

Zmes Common Sense™ (zdravý rozum) je patentovanou zmesou Young Living vyvinutou na zlepšenie schopností racionálneho rozhodovania, čo následne vedie k zlepšeniu zdravia, rozhodnosti a hojnosti.

Obsahuje esenciálne oleje: kadidlo, ylang ylang, okotea, zlatobyľ obyčajná, ruta, dorado azul, limetka.

digize esencialny olej young livingDI-GIZE (TRÁVENIE) 15 ml

Di-Gize™ je zmes olejov, u ktorých výzkumy preukázali pozitívne účinky na tráviacu sústavu. Obsahuje zmes sladko aromatických esenciálnych olejov, ktoré príjemne voňajú a pomáhajú tráveniu.

Obsahuje esenciálne oleje: palič, borievka, aníz, zázvor, fenikel, pačuli, mäta pieporná, citrónová tráva.

 

dragon time esencialny olej young livingDRAGON TIME 15 ml

Dragon Time™ (čas draka) je zmesou upokojujúcich a utišujúcich esenciálnych olejov, vrátane šalvie muškátovej, ktorá obsahuje prírodné fytoestrogény.

Je ideálny pre ženy v emocionálne náročných obdobiach a situáciách. Obnovuje rovnováhu a podporuje normálne, zdravé emócie u žien v období menštruácie. Doporučuje sa pre mladé a dospelé ženy.

Obsahuje esenciálne oleje: šalvia muškátová, levanduľa, modrý rebríček, fenikel, majorán, jazmín.

energie esenciálny olejEN-R-GEE (Energia) 15 ml

En-R-Gee™ (energia) je revitalizujúca zmes stimulujúcich olejov tradične používaných na obnovenie duševnej bdelosti. Ako sám názov napovedá má povznášajúce účinky a dodáva energiu.

Zloženie:

Rozmarín (Rosmarinus officinalis), jalovec (Juniperus osteosperma, Juniperus scopulorum), citrónová tráva (Cymbopogon flexuosus), muškátový oriešok (Myristica fragrans), jedľa balzámová z Idaha (Abies balsamea), klinček (Syzygium aromaticum), čierne korenie (Piper nigrum)

endoflex esencialny olej young livingENDOFLEX 15 ml

Zmes EndoFlex™ obsahuje esenciálne oleje, ktoré podporujú činnosť žliaz, krvný obeh, dýchaciu a nervovú sústavu, reprodukčné a iné telesné systémy a pomáhajú tak udržiavať celkovú vitalitu organizmu. 

Je prospešná nielen pre zdravie a celkovú pohodu, ale pomáha tiež pri udržiavaní telesnej hmotnosti. Pôsobí povzbudivo a dodáva energiu.

Obsahuje esenciálne oleje: mäta klasnatá, muškát, rumanček kamilkový, šalvia muškátová, myrtovník, muškátový orech.

exodusEXODUS II

(Kód: 333808 5 ml)

Je to nadčasová zmes olivového oleja, myrhy, škorice, kadidla, nardu a ďalších harmonizujúcich esenciálnych olejov s očisťujúcimi a povznášajúcimi účinkami.

Obsahuje esenciálne oleje: škorica čínska, puškvorec, nard pravý, myrha, galbanum, kadidlo, škoricová kôra, yzop.

forgivenessFORGIVENESS

(Kód: 333908 5 ml)

Forgiveness™ (odpustenie) je zmes súčinne pôsobiacich utišujúcich a povznášajúcich esenciálnych olejov, ktoré môžu pomôcť preklenúť bolestivé spomienky a prekonať emocionálne prekážky. Rásť môžeme len vtedy, keď dokážeme odpustiť a oprostiť sa od negatívnych emócií. 

Obsahuje esenciálne oleje: medovka, archangelika, bergamot, muškát, levanduľa, ylang ylang, kadidlo, citrón, zázvorová tráva, jazmín, slamiha, havajské santalové drevo, ruman rímsky, ruža, koriander.

gentle babyGENTLE BABY (Nežné dieťa) 15 ml

Zmes Gentle Baby™ (nežné dieťa) je jemne voňajúcou kombináciou esenciálnych olejov, vyvinutou špeciálne pre matky s deťmi. Pomáha upokojiť emócie počas tehotenstva a utíšiť nepokojné bábätká. Má tiež ukľudňujúce účinky na citlivú pokožku. Esenciálne oleje obsiahnuté v tejto zmesi sa používajú v exkluzívnych kozmetických prípravkoch podporujúcich mladistvý vzhľad.

Zloženie:

olej zo semien koriandra (Coriandrum sativum), olej z kvetov muškátu (Pelargonium graveolens), olej z palmarosy (Cymbopogon martini), olej z levandule (Lavandula angustifolia), olej z kvetov Ylang Ylangu (Cananga odorata), olej z kvetov harmančeka rímskeho (Anthemis nobilis), olej zi šupiek bergamotu (Citrus aurantium bergamia) (neobsahuje furokumarin), olej zo šupiek citróna (Citrus limon), olej z jazmínu (Jasminum officinale), olej z kvetov ruže (Rosa damascena)

Upozornenie: Citrusové oleje nenanášajte na pokožku, ktorá bude do 48 hodín vystavená priamemu slnečnému alebo ultrafialovému svetlu.

GLF essential oilGLF ESSENTIAL OIL

(Kód: 334008)

Podporte zdravú fukciu Vašej pečene a žlčníka pomocou tejto jedinečnej zmesi. GLF™ môžete nanášať na reflexné body pečene pomocou techniky Vita Flex pre harmonizáciu tela.

Potrebujete si navodiť citovú pohodu a zahnať negatívne emócie ako pocit viny, horkosti a rozčúlenia? Aj v tomto smere Vám môže GLF pomôcť. Podľa tradičnej čínskej medicíny sa tieto pocity ukladajú väčšinou do žlčníka a pečene. GLF pri použití na Vita Flex body alebo čakry pomôže posiľniť Vaše pozitívne emócie súhlasu, spokojnosti a odpustenia.

Obsahuje esenciálne oleje: grapefruit, rojovník, smil, semienko zeleru, yzop, mäta klasnatá.

gratitudeGRATITUDE

(Kód: 334608 5 ml)

Gratitude™ (vďačnosť) je upokojujúca zmes esenciálnych olejov, ktorá povznáša ducha, upokojuje emócie, uvoľňuje telo a posilňuje pozitívny prístup naplnený vďačnosťou.

Obsahuje esenciálne oleje: jedľa balzamová z Idaha, galbanum, kadidlo, myrha, ylang ylang, muškát, bergamot, koriander.

groundingGROUNDING

(Kód: 334808 5 ml)

Grounding™ (uzemnenie) je relaxačnou zmesou esenciálnych olejov prinášajúcich rovnováhu a emočnú stabilitu. Emočná nevyrovnanosť môže viesť k nesprávnym rozhodnutiam. Táto zmes pomáha brať realitu z pozitívneho hľadiska.

Obsahuje esenciálne oleje: jedľa srienistá, borovica, archangelika, smrek, cédrové drevo, borievka, ylang ylang

harmonyHARMONY

(Kód: 335108 15 ml)

Harmony™ (harmónia) je vyberanou zmesou, ktorá pomáha zlepšiť fyzický a emocionálny pocit pohody zharmonizovaním energetických centier tela.

Obsahuje esenciálne oleje: muškát, archangelika, bergamot, levanduľa, smrek, ylang ylang, havajské santalové drevo, yzop, zázvorová tráva, šalvia španielska, ruža, kadidlo, jazmín, citrón, pomaranč, ruman rímsky, koriander.

highest potentialHIGHEST POTENTIAL

(Kód: 337308 5 ml)

Highest Potential™ (najvyšší potenciál) je exotickou zmesou olejov na zlepšenie schopnosti dosiahnuť svoje najvyššie ciele.

Kombinuje povznášajúce a inšpirujúce účinky zmesi Australian Blue so silou oleja Gathering a pomáha tak dosiahnuť lepšie sústredenie na požadované ciele. Prídavok jazmínu podporuje sebadôveru, olej z rastliny ylang ylang ukľudňuje, utišuje a navodzuje harmóniu.

Obsahuje esenciálne oleje:  jazmín, zmes Gathering, modrý cyprus, cédrové drevo, smrek, harmanček modrý, jedľa srienistá.

immupowerIMMUPOWER

(Kód: 336308 15 ml)

ImmuPower™ (sila imunity) je účinnou zmesou esenciálnych olejov na vytvorenie voňavého a ochranného útočiska, pričom zvyšuje pozitívnu energiu.

Obsahuje esenciálne oleje:  yzop, gáfrovník, klinček, saturejka horská, kadidlo, rímska rasca, cistus, oregano, dorado azul.

inner childINNER CHILD

(Kód: 336008 5 ml)

Sladká vôňa zmesi Inner Child™ (dieťa vo vnútri) môže podporiť vyplavovanie spomienok a opäť sa spojiť so svojím vnútorným ja. Je to prvý krok pri hľadaní emocionálnej rovnováhy.

Obsahuje esenciálne oleje: pomaranč, jazmín, smrek, mandarínka tangerínka, havajské santalové drevo, neroli, ylang ylang, citrónová tráva.

Upozornenie: Môže spôsobiť precitlivenosť pokožky na slnko.

joyJOY

(Kód: 337208 15 ml)

Joy™ (radosť) je luxusná exotická zmes s povznášajúcimi tónmi, prinášajúca radosť do srdca. Pri použití namiesto parfému alebo kolínskej vody vydáva zmes Joy™ lákavú a neodolateľnú vôňu, ktorá inšpiruje romantiku a súdržnosť. V zriedenej podobe osviežuje a pozdvihuje myseľ.

Obsahuje esenciálne oleje: bergamot, citrón, zázvorová tráva, ylang ylang, ruža, muškát, jazmín, ruman rímsky, koriander, mandarínka tangerínka.

juvacleanseJUVA CLEANSE

(Kód: 339508 15 ml)

Zmes Juva Cleanse™ (očista) starostlivo vybranou kombináciou esenciálnych olejo podporuje zdravú funkciu pečene.

Obsahuje esenciálne oleje: slamiha, semeno zeleru, rojovník.

 

juvaflexJUVAFLEX

(Kód: 337508 15 ml)

Zmes JuvaFlex™ je spojením olejov skúmaných pre svoj účinok na pečeň, tráviacu sústavu a lymfatický systém. Takisto môže podporovať zdravú funkciu buniek.

Túto zmes je vhodné užívať spoločne s tabletami JuvaTone® a zmesou esenciálnych olejov Di-Gize™.

Obsahuje esenciálne oleje: fenikel, rozmarín, harmanček modrý, muškát, slamiha, ruman rímsky.

lady scareolLADY SCLAREOL

(Kód: 337608 15 ml)

Táto zmes bola vyvinutá, aby vydávala vyberanú vôňu. Zvodná zmes prírodných najaromatickejších a pre pokožku najpríjemnejších esenciálnych olejov vytvára okúzľujúci a neodolateľný parfum.

Obsahuje esenciálne oleje: šalvia muškátová, jazmín, vetiver, ylang ylang, smrek pichľavý z Idaha, mäta klasnatá, cypruštek, muškát, havajské santalové drevo, pomaranč, šalvia španielska, koriander, bergamot.

light the fireLIGHT THE FIRE

Táto zmes esenciálnych olejov má teplú, korenistú vôňu so sviežim škoricovým tónom. Aróma, ktorú tento olej vydáva, podporuje inšpiráciu v každom prostredí – vychutnajte si jeho jedinečnú vôňu pri rozptyľovaní. 

longevityLONGEVITY

(Kód: 338808 15 ml)

Zmes Longevity™ (dlhovekosť) obsahuje oleje, ktoré patria medzi známe najúčinnejšie antioxidanty. Antioxidanty sú látky, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály a znižovať poškodenie buniek v dôsledku oxidácie, ktorej sme každodenne vystavovaní.

Antioxidanty vďaka svojej schopnosti viazať voľné radikály chránia pokožku pred ich škodlivými vplyvmi a pomáhajú tak udržovať mladistvý vzhľad pleti. Zmes Longevity obsahuje látky, ktorých antioxidačná aktivita podľa metidiky ORAC dosahuje hodnoty až 1 500 000.  

Obsahuje esenciálne oleje: tymián, klinček, pomaranč, kadidlo.

Upozornenie: Môže spôsobiť precitlivenosť pokožky na slnko.

magnify your purposeMAGNIFY YOUR PURPOSE

(Kód: 337708 5 ml)

Dokonalá zmes na povzbudenie motivácie, pozornosti a kreativity je namiešaná v novej Young Living zmesi olejov Magnify Your Purpose™. Cíťte sa motivovaní a inšpirovaní.

m grainM-GRAIN

(Kód: 338708 15 ml)

Zmes M-Grain™ pomáha uvoľňovať napätie, hlavne v oblasti hlavy a krku, a zároveň posilňovať pocit pohody.

Obsahuje esenciálne oleje: bazalka, levanduľa, ruman rímsky, majorán, mäta pieporná, slamiha.

melroseMELROSE

(Kód: 337808 15 ml)

Táto zmes vytvára na pokožke ochrannú bariéru pred nepriaznivými vplyvmi. Pri použití v difuzéri môže odstraňovať pachy.

Obsahuje esenciálne oleje: rozmarín, klinček, melaleuka striedavolistá, niaouli.

misterMISTER

(Kód: 338108 15 ml)

Táto zmes má priaznivé účinky na mužov. Pomáha zlepšovať rovnováhu vo vnútri tela a na mnohých pôsobí upokojujúco, keď sú vystresovaní. Odporúča sa pre mužov nad 30 rokov.

Obsahuje esenciálne oleje: šalvia, levanduľa, mäta pieporná, fenikel, myrtovník, modrý rebríček.

panawayPANAWAY (Bez bolesti) 5 ml, 15 ml

Jedinečná zmes esenciálnych olejov PanAway™ dokáže zabezpečiť úľavu od každodenného napätia a stresu. Skladá sa z oleja gaultérie ležatej a klinčeka, ktoré sa tradične využívajú na upokojenie a pomáhajú uvoľniť svaly po fyzickej námahe alebo aktivite.

Túto zmes vytvoril Gary Young po vážnom zranení väzív na nohe. Podporuje krvný obeh, svaly a kĺby a pomáha uržiavať normálnu funkciu buniek.

Pár spôsobov použitia:

 • naneste na postihnuté miesto, čím uvoľníte napnuté svaly alebo napätie,
 • na upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž chodidiel naneste na ich spodnú časť niekoľko kvapiek,
 • rozrieďte 3 – 4 kvapky v 10 ml oleja V-6 Young Living (alebo iného za studena lisovaného oleja) a naneste na horúci uterák. Položte uterák na brucho, čím uvoľníte mierne kŕče a opuch pri menštruácii,
 • vmasírovanie 1-2 kvapiek PanAway na kĺby môže znížiť napätie a uľaviť,
 • vmasírovanie 2-3 kvapiek PanAway do oblasti bedernej chrbtice môže priniesť uvoľnenie.

Zloženie:

Gaultéria (Gaultheria procumbens), helichrysum (Helichrysum italicum), klinček (Syzygium aromaticum), mäta pieporná (Mentha piperita).

peacePEACE&CALMING

Peace & Calming® (mier a upokojenie) je jemne voňajúcou zmesou. Pri použití v difuzéri pomáha utíšiť napätie, povzniesť myseľ, navodiť relax a hlboký pocit mieru.

Vmasírovanie tejto zmesi do chodidiel môže byť skvelou predohrou kľudného nočného spánku. Je tiež vhodná k utíšeniu a ukľudneniu detí po náročnom dni plnom zážitkov. 

Obsahuje esenciálne oleje: mandarínka tangerínka, ylang ylang, harmanček modrý, pomaranč, pačuli.

peace and calmingPEACE&CALMING II

(Kód: 532708 5ml)

Táto zmes esenciálnych olejov, špeciálne vyvinutá D. Garym Youngom, je jeho osobne odporúčanou alternatívou k pôvodnej zmesi Peace & Calming. Gary starostlivo vybral toto nové zloženie, aby zostalo verné charakteru zloženia predchodcu a ponúklo ten istý úžasný zážitok.
 
Táto patentovaná zmes vytvára relaxačnú a príjemnú arómu pri inhalovaní či rozptyľovaní. Rozrieďte a nanášajte lokálne na hydratáciu a skrášlenie pokožky.

Obsahuje esenciálne oleje: mandarínka tangerínka, pomaranč, Ylang Ylang, pačuli, čierny smrek Northern Lights, Rumanček pravý, Fúzovec, Cistus, Bergamot, Kasie, Davana.

purification zmes esencialnych olejov young livingPURIFICATION (OČISTENIE) 15 ml

Neutralizuj zápachy a osviež vzduch vo svojom dome, kancelárii či aute intenzívnou, sviežou vôňou Purification™.

Zmes Purification pri rozptýlení pomáha vyčistiť vzduch od odolných a ťažko odstrániteľných zápachovMožno ho použiť priamo na pokožku. Je skvelou voľbou na čistenie a osvieženie suchej, svrbivej pokožky

Obsahuje esenciálne oleje: citrónová tráva, rozmarín, melaleuka striedavolistá, myrtovník, citronela, lavandin.

Niekoľko spôsobov použitia:

 • pridaj zmes esenciálnych olejov Purification do práčky na osvieženie bielizne,
 • skombinuj niekoľko kvapiek s vodou a naplň fľaštičku s rozprašovačom, aby si mohol zmes použiť na odpudenie hmyzu,
 • rozptýľ vo vzduchu na osvieženie a neutralizovanie zápachov spôsobených nečistotou alebo zatuchnutím,
 • pri cestovaní lietadlom sa môžeš chrániť pred patogénmi z uzatvoreného okruhu klimatizácie vdychovaním Purification,
 • aplikáciou kvapky Purification po uštipnutí hmyzom prečisíš ranku a zastavíš svrbenie,
 • aplikáciou kvapky Purification na uhrovitú pokožku môžeš prečistiť pleť,
 • nanesením kvapky Purification môžeš očistiť a dezinfikovať pľuzgier,
 • zápach v topánkach môžeš neutralizovať vložením kúska vaty s kvapkou Purification,
 • ako obranu proti roztočom v ušiach psov a mačiek môžeš uši potierať vatou s Purification a Mätou zriedenými v rastlinnom oleji.
rc zmes esencialnych olejov young livingR.C. 15 ml alebo 5 ml

Táto opojná zmes obsahuje účinné esenciálne oleje, ktoré podporujú dýchaciu sústavu a posiľňujú prorodzenú obranyschopnosť organizmu. Skvelá zmes pre deti i dospelých počas prechladnutia.

Obsahuje esenciálne oleje: eukalyptus guľatoplodý, eukalyptus úzkolistý, eukalyptus citrónový, myrtovník, smrek, mäta pieporná, borovica, levanduľa, majorán, cyprus.

ravenRAVEN

(Kód: 340208 15 ml)

Zmes Raven™ (havran) ako kombinácia hlboko upokojujúcich esenciálnych olejov má pri lokálnej aplikácii na hruď či krk, alebo pri použití v difuzéri utišujúce účinky.

Obsahuje esenciálne oleje: gáfrovník, gaultéria, eukalyptus úzkolistý, citrón, mäta pieporná.

releaseRELEASE

(Kód: 340808 15 ml)

Zmes Release™ (oslobodenie) je kombináciou utišujúcich a upokojujúcich olejov, ktoré stimulujú pocit pokoja a emocionálnej pohody. To podnecuje schopnosť oslobodiť sa od pocitov hnevu a frustrácie.

Potlačené negatívne emócie sa môžu stať príčinou viacerých zdravotných ťažkostí. Zmes Release pomáha nastoliť harmóniu a rovnováhu mysle i tela.

Obsahuje esenciálne oleje: ylang ylang, muškát, harmanček modrý, lavandin, havajské santalové drevo.

relieveRELIEVE IT

(Kód: 341108 15 ml)

Hrejivá hlboko relaxačná zmes Relieve It™ (úľava) prináša úľavu svalom a kĺbom po námahe alebo cvičení.

Obsahuje esenciálne oleje: smrek, yzop, čierne korenie, mäta pieporná.

rutavalaRUTAVALA

(Kód: 341908 5 ml)

Táto upokojujúca zmes pôsobí relaxačne na telo aj myseľ. Zmierňuje napätie a odstraňuje stres.

Podporuje prekonávanie negatívnych pocitov, povzbudzuje k pozitívnemu prístupu a dodáva odvahu.

Obsahuje esenciálne oleje: levanduľa, valeriána, ruta.

sacred mountainSACRED MOUNTAIN

(Kód: 341408 15 ml)

Sacred Mountain™ (svätá hora) podporuje pocity sily, schopností, uzemnenia a ochrany prameniace z blízkosti prírody.

Obsahuje esenciálne oleje z ihličnanov ako je smrek, jedľa a céder, ktoré prispievajú k posvätným pocitom často prežívaným v horách.

Obsahuje esenciálne oleje: smrek, jedľa balzamová z Idaha, ylang ylang, cédrové drevo.

saraSARA 

(Kód: 341708 5 ml)

Táto posilňujúca zmes bola vyvinutá na zmiernenie hlbokých emocionálnych rán. Môže pomôcť oslobodiť sa od traumatických spomienok a začať uzdravujúci proces.

Obsahuje esenciálne oleje: ylang ylang, muškát, levanduľa, pomaranč, harmanček modrý, cédrové drevo, ruža  a biely lotos v základe z mandľového oleja.

sclaressenceSCLARESSENCE

(Kód: 341808 15 ml)

V tejto zmesi sú skombinované utišujúce účinky mäty priepornej, harmonizujúce účinky fenikla a šalvie muškátovej s jemným upokojujúcim účinkom šalvie španielskej.

Obsahuje esenciálne oleje: šalvia muškátová, fenikel, šalvia, mäta pieporná.

sensationSENSATION

(Kód: 342008 5 ml)

Nádherne voňajúca, silne emocionálna zmes Sensation™ (cit) je vysoko povznášajúca a osviežujúca. Použitím jazmínu, ylang ylang a iných doplňujúcich esenciálnych olejov je táto zmes špeciálne vytvorená na zvýšenie pôžitku z jedinečných okamihov.

Obsahuje esenciálne oleje: ylang ylang, jazmín, muškát, bergamot, koriander.

sliqueSLIQUE ESSENCE

(Kód: 458608 15 ml)

Zmes Slique Essence kombinuje účinky esenciálnych olejov z grapefruitu, mandarinky, citrónu, mäty a okotey. Spoločne s vhodnou diétou a fyzickou aktivitou pomáhajú pri zdravom znižovaní hmotnosti.

Látky obsiahnuté v tejto zmesi spoločne pomáhajú aktivovať čuchové receptory a môžu pomôcť prekonať pocit hladu a chuti k jedlu medzi jedlami alebo počas jedla. Najlepšie výsledky je možné dosiahnuť v kombinácii s čajom Slique alebo sadou Slique.

Obsahuje esenciálne oleje: grapefruit, mandarinka, citrón, mäta klasnatá, okotea.

stress away esencialny olej young livingSTRESS AWAY (BEZ STRESU) 15 ml

Zmes Stress Away (odstránenie stresu) je prírodným riešením na prekonávanie bežného stresu, ktorý pociťujeme každý deň. Je to prvý produkt obsahujúci jedinečnú stres odstraňujúcu kombináciu esenciálnych olejov z Iimety a vanilky.

Zmes Stress Away taktiež obsahuje kopaivu a levanduľu, ktoré odstraňujú duševnú strnulosť a obnovujú rovnováhu.

Okrem toho obsahuje účinné látky z rastlín ako je cédrol z cédrového dreva a eugenol, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vanilke. Tieto zložky pomáhajú navodiť pociť uvoľnenia a znižujú nervové napätie.

Všetky tieto súčasti sú odborne zmiešané s exotickou vôňou stromu ocotea, ktorý spoločnosť Young Living pestuje exkluzívne v Ekvádore.

Medzi hlavné výhody tohto oleja patrí to, že:

 • pôsobí preventívne proti stresu a nervovému napätiu,
 • potlačuje účinky stresových faktorov, ktoré môžu mať negatívny vplyv na spánok,
 • povzbudzuje a povznáša myseľ.

Obsahuje esenciálne oleje: kopaiva, limetka, cédrové drevo, vanilka, okotea, levanduľa.

shutranSHUTRAN

(Kód: 483508)

Shutran je posiľňujúca zmes esenciálnych olejov určená špeciálne pre mužov, aby posiľnila ich pocit mužnosti a sebavedomia. Inšpirujúca vôňa zmesi Shutran je príťažlivá pre mužov i ženy, a hoci sa používa ako kolínska voda, neobsahuje žiadne syntetické látky. Naopak sa skladá len z čistých esenciálnych olejov, najmä z esenciálneho oleja zo smreku pichľavého (Idaho), vyrábaného exkluzívne pre spoločnosť Young Living.

Má osviežujúce účinky na telo a myseľ. Len pár kvapiek denne Vám postačí, aby ste zvládli nemožný pracovný deň alebo nároky obzvlášť dôležitého večera.

Obsahuje esenciálne oleje: smrek pichľavý Idaho, okotea, Hinoki, Ylang Ylang, koriander, davana, cédrové drevo, citrónová kôra, levanduľa.

giftTHE GIFT

(Kód: 6500 5 ml)

The Gift™ (dar) je zmesou siedmich starobylých olejov, po stáročia vyhľadávaných pre svoje upokojujúce a blahodarné účinky na zdravie. Táto zmes bola vytvorená na oslavu hrdinskej cesty Shutrana, postavy z knihy D. Garyho Younga The One Gift.

Obsahuje esenciálne oleje: kadidlovník pravý, jedľa balzamová z Idaha, jazmín, galbanum, myrha, cistus, nard pravý.

thieves esencialny olej young living

THIEVES (ZLODEJI) 15 ml

Zmes esenciálnych olejov Thieves® sa inšpirovala legendou o štyroch zlodejoch z Francúzska z 15. storočia, ktorí vytvorili vonnú zmes z klinčekov, rozmarínu a iných rastlín a používali ju pri okrádaní obetí moru.

Táto zmes, jediná svojho druhu, je súčasťou mnohých najobľúbenejších produktov Young Living a je bezpečnou prírodnou alternatívou dráždivých chemikálií a čistiacich prípravkov.

Obsahuje esenciálne oleje: klinček, škoricová kôra, rozmarín, citrón, eukalyptus úzkolistý.

Štúdie na Weberovej štátnej univerzite v Utahu preukázali, že zmes Thieves, rozprašovaná difúzorom, zničila behom 12 min. 99,96 % gram-negativne baktérie Pseudomonas aeruginosa a behom 20 min. 99,3 % gram-pozitivne baktérie Micrococus luteus.

Štúdie na Ulsterskej univerzite v Severnom Írsku zistila, že behem difúzie do komory s 210 kolóniami baktérií esenciálne oleje zničili všetkých 210 kolónií.

Niekoľko spôsobov použitia:

 • rozptýlením odstrániš zo vzduchu nepríjemné zápachy,
 • pridaj 4 – 5 kvapiek oleja do umývačky riadu na dôkladné umytie riadu a odstránenie zápachov,
 • pridaj 2 kvapky na vlhkú utierku a vlož do sušičky pre osvieženie bielizne.

Doporučuje sa pri aplikácii na pokožku riediť a nevystavovať ju priamemu slnečnému žiareniu.

3 wise men3 WISE MEN

(Kód: 342608 15 ml)

Zmes 3 Wise Men™ posilňuje pocit posvätnej úcty a duchovného uvedomenia použitím esenciálnych olejov vplývajúcich na otvorenie podvedomia.

Pretože podporuje emočnú rovnováhu, ukľudňuje a pozdvihuje srdce, je mnohými považovaná za skutočný dar.

Obsahuje esenciálne oleje:  santalové drevo, kadidlo, myrha, borievka, smrek.

transformationTRANSFORMATION

(Kód: 306008 15 ml)

Transformation™ (premena) obsahuje smrek pichľavý z Idaha, kopál vonný a okoteu. Tieto vysoko účinné esenciálne oleje vám môžu dodať silu zmeniť negatívne názory za povznášajúce myšlienky, zmeniť celkový postoj, emócie a správanie.

Obsahuje esenciálne oleje: citrón, kadidlovník pravý, santalové drevo, mäta pieporná, kardamóm, šalvia muškátová, smrek pichľavý z Idaha, kopál vonný, okotea.

trauma lifeTRAUMA LIFE 

(Kód: 635008 5 ml)

Upokojujúca, uzemňujúca zmes Trauma Life™ (traumatický život) má pomôcť uvoľniť hlboké emocionálne traumy. Pokiaľ nie sú emočne vyčerpávajúce zážitky pod kontrolou, môžu sa stať príčinou únavy, hnevu a nervozity.

Obsahuje esenciálne oleje: kadidlovník, davana, limetka gáfrová, santalové drevo, smrek, ruža, valeriána, muškát, levanduľa, slamiha.

valorVALOR

(Kód: 343008 5 ml)

Posilňujúca zmes Valor® (udatnosť) pôsobí na fyzickú aj psychickú stránku tým, že podporuje posity sily, odvahy a sebavedomia, ktoré sú potrebné v prípade, že čelíte nepriazňam života.

Zmes Valor® je známa svojimi ochrannými účinkami a dokáže mobilizovať vnútorný potenciál jednotlivca. Bolo tiež zistené, že pomáha usporiadať telesné funkcie a obnoviť rovnováhu organizmu.

Obsahuje esenciálne oleje: smrek, harmanček modrý, kadidlo, ružové drevo.

white angelicaWHITE ANGELICA

(Kód: 343208 15 ml)

Upokojujúca zmes White Angelica™ (biela angelika) posilňuje pocity ochrany a bezpečia. Obsahuje oleje, ktoré boli v dávnych dobách používané k posilneniu telesnej aury navodzujúcej pocit sily a vytrvalosti. Mnoho ľudí ju používa ako ochranu pred negatívnou energiou.

Obsahuje esenciálne oleje:  bergamot, medovka, muškát, ylang ylang, ruža, myrha, smrek, havajské santalové drevo, yzop, ružové drevo.

Máš otázku či potrebuješ poradiť? Ozvi sa :)

Tipy a spôsoby použitia uvedené na stránke majú len informatívny charakter.Nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadné škody a problémy spôsobené zlým alebo neodborným použitím esenciálnych olejov a iných produktov Young Living. Skôr ako začnete používať esenciálne oleje prečítajte si o bezpečnom používaní. Nezabudnite, že esenciálne oleje sú veľmi intenzívnou koncentráciou danej bylinky. Tieto tipy a návody neodporúčame vyskúšať s inými, menej kvalitnými esenciálnymi olejmi.

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

O nás

Moja láska k esenciám začala pred vyše 2 rokmi. Nebolo to však na prvú šupu :D. Objednala som si síce po prvom navoniavaní difuzér a štartovaciu sadu, ale... Čítaj ďalej>>>

Viki Vargová Tvoj poradca :)

Vnímala som, že sú oveľa viac, ako len vône. Hľadala som niečo voňavé na doplnenie rady produktov, ktoré využívam pri práci s klientmi aj pre seba. A moja intuícia ma nesklamala :) Ja som sa do nich "zamilovala" :-) a používam ich každodenne. Čítaj ďalej>>>

Lívia Mészárosová Terapeut, intuitívny kouč a lektor, www.studiolivia.sk

Populárne články

Referencie

Jedného dňa som odišla na prednášku o nich, ktorá bola veľmi zaujímavá a pre mňa prínosom. Nikdy neoľutujem rozhodnutie vyskúšať ich a aktívne používať. Nemám doma celý arzenál, len zopár kúskov, ale pre mňa predstavujú malý zázrak -zázrak z prírody. čitaj viac

Adriána Nedeczká učiteľka na základnej škole

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalej pre analytické účely a v prípade súhlasu aj pre retargeting (cielená reklama). Ďalšie informácie nájdeš  na stránke  Ako používame cookies